Network (Ağ) Sistemlerİ

 

Bilgisayar ve Network sistemindeki sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusundaN.B.S Bilişim olarak sizlere teknolojik gelişmeler ışığında en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.

 

Network kurulumu kablolu veya kablosuz olabilmektedir. Bankalar,Belediyeler, kamu alanları ve şirketlerin daha çok ihtiyaç duyduğu Network kurulumu hizmetleri artık küçük ofis ve evlerde de yaygınlaşmaya başlamıştır.Network kurulumu temiz ve sağlam ağ alt yapısı gerektirir. Ağ alt yapısı kabinler, prizler, paneller, kablolar, kablo kanalları gibi önemli bileşenleri içermektedir.

 

 

İş yerlerinizde kablo kirliliği istemiyorsanız, kablosuz Network kurulumu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Kişisel kullanıcıların talepleri üzerine evlerinize de Network kurulumu hizmeti vermekteyiz.. Birçok evde en az 2 bilgisayar bulunmakta ve oyun oynamak, karşılıklı dosya paylaşmak, interneti ortak kullanmak gibi avantajlar sağlayan Network kurulumu her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Network (Ağ) hizmetlerimiz aşağıdaki konuları kapsamaktadır.

Local Area Network (LAN) Sistemleri Kuruluşu

Network Kurulumu,Network Kablolama,wireless(kablosuz network) kurulumu

Kablolu ve Kablosuz Ağ ortamları problemleri destek ve çözüm

Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı

ADSL Kurulum ve arızaları

Internet Güvenlik Sistemleri Linux Firewall kurulumu

Güvenlik Donanım ve Yazılımları

Network kurulumu projelendirmesi

Ağ kablolarının, prizlerin, kablo kanallarının montajı

Kabin ve panellerin montajı

İşletim sistemleri kurulumu, cihazların kurulumu ve ayarlanması

LAN, Kablolama çözümlerimiz esnasında firmamız bünyesinde bulunan uzman elektrikçilerimiz ile ek olarak kablo kanalı döşenmesi, kabloların duvar veya zemin içine gizlenmesi, gizli kablolama hizmeti de vermekteyiz.

 s

Sayfamızı Paylaşın

Haberler

Sitemiz Yenilendi
Jenerik Alan Adı
Sitemiz yayında

Etiketler