Telesis

 Dene

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın
Yeni Sayfa 2
Telesis PX24 nr6 Nano IP Sayısal Hibrit Telefon Santralı

SESLİ YANIT SİSTEMİ

 

Entegre sesli yanıt sistemi ile, profesyonel robot, sesli posta kutusu, anlık ve otomatik ses kayıt, çağrı merkezi uygulamaları gibi profesyonel çözümler  sunar.

 

HİBRİT SANTRAL TEKNOLOJİSİ

Hibrit mimari hem analog hem sayısal hem de IP teknolojiyi içinde barındıran son teknoloji iletişim sistemidir. Hibrit mimari sayesinde mevcut altyapınızı kullanarak, sayısal ve IP teknolojinin bütün yeteneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME

Telesis Hibrit ve Pure IP Santrallarının standart özelliklerinden görüntülü görüşme desteği ile dilediğiniz yerden dilediğiniz kişilerle hem ücretsiz hem de görüntülü görüşebilirsiniz.

 

  IP YETENEKLER 

Telesis Hibrit ve Pure IP Santralın IP-VoIP yetenekleri sayesinde, merkez yerleşkeniz dışındaki şubeleriniz, eviniz, mobil personelleriniz gibi farklı lokasyondaki tüm birimlerinizle sadece dahili numara tuşlayarak tamamen ücretsiz görüşebilirsiniz.

 

SOFTPHONE ve MOBİL SOFTPHONE

     XPhone, dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantısı olan bir PC ile kendi şirketinizdeki istediğiniz personeli dahili numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

 

       web phone

  Telesis WebPhone, firma ile  müşterileri arasında ücretsiz bir iletişim seçeneğidir

 

 UZAKTAN ERİŞİM 

Web arayüzü yeteneği sayesinde, herhangi bir yüklü özel programa gerek duyumadan, dünyanın herhangi bir noktasından herhangi bir web tarayıcısı kullanarak ister bilgisayarınızdan ister akıllı cep telefonunuzdan santralinize erişebilir ve sanki yanındaymış gibi tüm parametrik değişiklikleri yapabilirsiniz.

 

  MALİYET AVANTAJLARI

Telesis Pure IP ve IP Sayısal Hibit Telefon Santralları ile teknolojinin sağladığı çok sayıdaki farklı dış hat seçenekleri, IP yetenekleri ve Profesyonel Süre Sınırlama Yeteneğini kullanabilir ve ödemekte olduğunuz faturalarınızda %40’a varan indirimler sağlayabilirsiniz.

 

Kategorideki Diğer Ürünler