Sesli Yanıt Sistemi

profesyonel robot, sesli posta kutusu, anlık ve otomatik ses kayıt, çağrı merkezi uygulamaları

Etiketler:

Ürünümüz Paylaşın

 Entegre sesli yanıt sistemi ile, profesyonel robot, sesli posta kutusu, anlık ve otomatik ses kayıt, çağrı merkezi uygulamaları gibi profesyonel çözümlere herhangi bir harici cihaza gerek duymadan sahip olabilirsiniz.

Telesis Pure IP ve IP Sayısal Hibrit Telefon Santrallarına önceden kaydedilmiş sesli mesajlar ile menüler dinletilerek, arayan kişinin telefonun tuşları vasıtasıyla istenilen kişi/birime ulaşabilmesi, ulaşılamaması durumunda yardımcı anonslar vasıtası ile alternatif seçenekler sunarak farklı kişi veya birime yönlendirilmesi, sıraya girmesi veya mesaj bırakılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla kanal sayısının ihtiyacı olduğu durumlarda sisteme lisans ilave edilerek kanal sayısı artırabilirsiniz.

Telesis sesli yanıt sistemi ile;

 Alt menülerle birlikte toplam 45 basamaklı senaryo oluşturulabilir.
 7/24 zamana göre farklı karşılama mesajları dinletilebilir.
 Santral üzerinde bulunan dış hatlara farklı karşılama mesajları tanımlanabilir.
 Karşılama mesajları Analog, Sayısal ve IP dış hatların hepsi için tanımlanabilir. İstenirse bu mesajlar da arklı olabilir.
 Dış hat portuna göre farklı bekletme müzikleri dinletilebilir.
 Arayan kişilere o anda bekleyenler arasında kaçıncı sırada olduğu bilgisi verilebilir.
 Aranan abonenin meşgul veya yerinde olmaması durumu gibi farklı durumlar için aboneye mesaj bırakılması (sesli posta)sağlanabilir.
 Aboneler isterlerse kendilerine bırakılan mesajları farklı bir yerden santrallarını arayıp şifrelerini girdikten sonra da dinleyebilirler.
 İstenmesi durumunda (A parti analizi özelliği sayesinde) arayan abone numara bilgisine göre santralın farklı anonslar okuması sağlanabildiği gibi direk bir abone / birim de çalması sağlanabilir.
 Telesis DTS480 Sayısal set ve VTS480 IP Set Kullanıcılarına özel tek tuş ile ses kaydı yapabilir.
 Diğer tüm IP, Dect, Analog abonelerde de bir kod yardımı ile ses kaydı yapabilirsiniz.

Tüm mesajları özel bir PC veya programa ihtiyaç duymaksızın “wav”formatında Telesis IP Sayısal Hibrit Telefon Santrallarına yükleyebilirsiniz.